هفته نامه 41-96

سلامممم و صد سلامممم

یک هفته پر از گرما رو پشت سر گذاشتیم. هوا به شدت گرم شده. روز دوشنبه یه باد و بارونی راه افتاد ولی زود همه چی فیصله پیدا کرد.

جناب هم خوبه و به رتق و فتق امور مشغوله. چند تا امتحان داده و چندتاش مونده برای این هفته. مثل امروز که نوبت اجتماعی و هدیه ست. ازمون قلم چی هم که به خاطر امتحانات نوبت اول تا 22 دی برگزار نمیشه. کلاسها هم به قوت خودش باقیست. جلسه اول کلاس زبان هم روز دوشنبه برقرار شد. معلم این ترم آقای عمران هست. فعلا که دوره reach نسبت به دوره های قبلی سنگین تره.

سه شنبه شب حدود ساعت 1 هم یه زلزله چهار و خورده ای ریشتری باز هم سمت کرج اومد. خوشبختانه این سری ما خواب بودیم متوجه نشدیم. فوتبال چهارشنبه جناب هم افتاده ساعت 7:30 و داخل سالن. این هفته اولین جلسه ش بود که اینجانب ایشون رو رسوندم و با بابا افشین برگشتند منزل. البته با اینکه مسیرمون دورتر شده ولی خوبیش اینه که ساعت 9 تموم میشه و جناب یکساعت زودتر تشریف میارن منزل. ولی پروژه 6 رسیدن خونه و 7 راه افتادن یه کم ستم می باشد.

پنج شنبه هم طبق معمول کلاسها برگزار شد. بعد از یکماه این هفته تیراندازی رو هم داشتیم. اولین تابلو جناب رو هم بردیم آموزشگاه و آقای اردلان کوبید به دیوار. آقای شجاعی گفت می تونید تابلوهای جناب رو اگه مشتری داشت بفروشید. حالا چندتای اول رو نگه میداریم تا ببینیم باقی چی میشه. قرار شده این طرحی که داره روش کار می کنه تموم شد، بعدی رو به عنوان عیدی برای خانم تمیزکار بکشه. شب هم رفتیم خونه مامانی ولی چون وانیا توپولی مهمون داشت و نیومده بود، پسرخاله ها هر کدوم سرشون گرم تبلت خودشون بود و خیلی کاری بهم نداشتند.

جمعه هم تقریبا تا 5 بعداز ظهر به درس و تکلیف گذشت. البته جناب هم صبح نامردی نکرد و 11 از خواب بیدار شد ولی به هر حال 2 تا امتحان امروز و زبان و نقاشی و یولن هم خیلی کار می برد. طوریکه این هفته نتونستیم رادمان کوچولو دعوت کنیم خونمون. تازه از هفته دیگه امتحانات نوبت اول پسرک شروع میشن.

دیروز جناب به بنده می فرمودند: خیلی زندگی رو سخت می گیری، 2 تا استان بزرگوار زندگی اسون کنارتن بعد تو ازشون یاد نمی گیری!!!! باید اسمتو بنویسم کلاس آسان زندگی کنیم. بعد اسان تر بعدش خیلی اسانتر!!!!!! همه اینها به خاطر این بود که گفتم وقتی از جایی تشریف میارید بیرون چرا برق اونجا رو خاموش نمی کنید!!!!!  

/ 0 نظر / 58 بازدید