هفته نامه 22-97

سلاممم و صد سلاممممم

هوا همچنان گرم و مردادی هست و گاهی واقعا خارج از توان تحمل. پسرک شیرین هم مشغول گذروندن تابستون دوست داشتنی ش و دیگه از الان گاهی نگران تمام شدن شهریور و شروع سال جدید تحصیلی. که البته با توجه به مدرسه و شرایط جدید امسال کمی نگرانیش بیشتره.

کلاسها هم به قوت خودشون باقیند و می گذرند. خدا بخواد کلاس فوتبال از 15 شهریور تموم میشه و کمی بعدازظهرهامون سبک تر میشه. فقط باید ببینیم برنامه نقاشی و دو برای پاییز چطوری میشه و ایا امکانش هست هر دو رو باهم ادامه بدیم.

چهارشنبه هفته گذشته به مناسبت عید قربان تعطیل بود و البته چون روز جمعه عقد عمه الناز بود، ما همون چهارشنبه عصر راه افتادیم سمت شمال که صد البته پدرمون تو ترافیک و شلوغی جاده در اومد و حدود یک و نیم شب رسیدیم. ولی شکر خدا همه چی به خیر گذشت و به پسرک هم حسابی خوش گذشت. روز شنبه هم حدود ساعت 2 رسیدیم تهران و کلاس فوتبال رو هم پیچوندیم. شب هم جناب چترش رو خونه مامانی پهن کرد و اونجا موند.

ضمنا دیروز از کلاس موسیقی تماس گرفتند و کلاس امروز رو کنسل کردند. جبرانیش روز دو یا چهارشنبه ست . باید ببینیم برنامه ما جور در میاد بریم یا باید از خیرش بگذریم.

/ 0 نظر / 44 بازدید