هفته نامه 32-96

سلامممممممم و صد سلاممممممممممممممممم

به سلامتی و میمنت و با کمی فین فین هفته اول ابان رو پشت سر گذاشتیم. جناب هم به جز همون فین فین شکر خدا در سلامتی کامل به سر می برند. مدرسه طبق روال معمول برقراره . البته از این هفته امتحانات ماهیانه ش شروع شده و کمی درگیره.

کلاسها هم به قوت خودش باقی می باشد. روز پنج شنبه هم اولین کوئیز زبان برگزار شد.

چهارشنبه شب هم طبق روال هفته های قبل فوتبال با دوستان بود و کلی خوشگذرونی مردونه که خیلی هم به ما مربوط نمیشه.

پنج شنبه بعد از کلاسها، جناب تشریف بردند ارایشگاه و هم صفا دادند به سر و کله هم کلی سبک شدند. شب هم بعد از چندین بار زنگ زدن دخترخاله رفتیم خونه مامانی تا در غیاب پسرخاله خوشگله که تولد دوست مامانش دعوت بود، دخترخاله و پسرخاله با هم خوش بگذرونند. راستی امروز اقای اردلان با دیدن نقاشیها و استعداد پسرک گفت: اصلا بهش فشار نیارید و اصرار نکنید ولی چون هوش معماریش خیلی خوبه و استعداد داره و از بچگی هم با ما بوده، اگه خودش خواست ما خیلی می تونیم تو این زمینه ها کمکش کنیم. هم برای گالری گذاشتن و هم دانشگاه و .... منهم گفتم که ما هرگز بهش نگفتیم که چیکاره دوست داری بشی و این رو واگذار کردیم به وقتی خودش بزرگتر شد و به مرحله انتخاب رسید.

جمعه هم که صبح تا ظهر به آزمون گذشت. تراز جناب این هفته 6208 شد که نسبت به هفته پیش خیلی پیشرفت کرده بود ولی امتحان تشریحی ش اومد روز 17.5 . بعد از ظهر هم بابا افشین رفت دماوند و ما به درس و تکالیف و کارهای هفتگی رسیدگی کردیم. این هفته هم خدا بخواد امتحان ماهیانه ست. البته سه شنبه گذشته هدیه ها گرفته شد که گویا اکثریت کلاس سطحشون خیلی خوب بوده. امروز هم ریاضی و ....

راستی دانیال همچنان در همون وضعیته و ما هم همچنان دست به دعا.

/ 0 نظر / 50 بازدید