هفته نامه 16-97

سلاممم و صد سلامممم

هوا به شدت گرم و نفس گیر و گاهی واقعا غیرقابل تحمل شده. تغییر ساعت کاری ما از 8-16:30 به 6-14 هم باعث به هم خوردن ساعت بدن و کسالت بیشتر این روزها شده. گاهی احساس می کنم در ماه رمضون قرار گرفتم. خلاصه اینکه یه گیجی خاصی دارم که هرچی میخوابم و استراحت می کنم درست بشو نیست. یکی از روزهایی که در گرمای افتاب ساعت 3 عصر داشتیم از خونه مامانی می رفتیم خونه خودمون، پسرک گفت: الان ما تو این گرما راه افتادیم تو خیابون در مصرف انرژی صرفه جویی میشه؟؟!! بگذریم انشالله که میشه.

پسرک هم خوبه و به کلاسهاش می رسه و استراحت می کنه. روز یکشنبه کلاس دو هم شروع شد. با اینکه جلسه اولش سخت بود و اخراش خسته شده بود، ولی خوشبختانه خیلی خوشش اومده بود حتی بیشتر از فوتبال. ناگفته نماند که 4 تا شیشه اب خورد در طول تمرین. روز سه شنبه مسابقات خردسالان بود که علیرغم اصرار مربی جناب حاضر به شرکت در اون نشدند و جلسه بعد کلاس دو افتاد برای یکشنبه همین هفته.

به خاطر تعطیلی روز دوشنبه به مناسبت شهادت امام جعفر صادق، یک جلسه از فوتبال پسرها هم تعطیل شد و باعث ناراحتی بچه ها شد. عوضش جناب روز دوشنبه رو با وانیا توپولی و خاله مژگان تشریف بردند پارک اب و اتش و سینمای 7 بعدیش و کلی فیلمهای ترسناک دیدند. شامشون رو هم همون بیرون میل کردند و حدود ساعت 9:30 برگشتند منزل و دوباره شام خوردند!!!!!

چهارشنبه صبح هم اینجانب حدود 2 ساعت دیرتر سر کار حاضر شدم تا صبحونه پسرک رو بدم و برای کلاس فوتبال صبح اماده ش کنم.

پنج شنبه هم بعد از کلاسهای معمول، رفتیم خونه مامانی تا طبق معمول پسرخاله ها و دخترخاله کلی با هم خوش بگذرونند.

جمعه صبح که نه ظهر جناب بعد از بیدار شدن از خواب و دوش و صبحونه، تشریف بردند توپخونه تا سی دی های ps4 شون رو عوض کنند. بعد هم به تکالیفشون رسیدگی کردند و غروب با امیرپارسا بساط پارک و فوتبال داشتند. البته بعد از فوتبال مجبور شدند از شدت عرق و گرما دوباره دوش بگیرند. شب هم تا حدود ساعت 1 مشغول دیدن خندوانه بودند و بنده رو هم به زور بیدار نگه داشته بودند. 

راستی جام جهانی فوتبال به روزهای اخرش رسیده، امروز رده بندی و فردا هم فیناله. اولا که تیمهای خوب همه حذف شدند و فقط فرانسه-بلژیک-انگلیس و کرواسی موندند. دوم اینکه نصف دیرخوابیدنها و بیخوابیها و شب زنده داریهامون به خاطر همین جام جهانیه که انشالله نجات پیدا می کنیم از شرش. 

/ 0 نظر / 47 بازدید