هفته نامه 18-97

سلامممم و صد سلامممم

واقعا هفته به شدت گرم و نفس گیری رو پشت سر گذاشتیم. جناب بسکه تو افتاب دویده و ورزش کرده دست و صورتش حسابی سوخته. ولی همچنان ادامه میده. به خصوص از وقتی یک کیلو هم وزن کم کرده پشتکارش بیشتر هم شده.

کلاسها هم به قوت خودشون باقی هستند. روز یکشنبه که رفتیم برای ویولن متوجه شدیم یکی از همکلاسیهای زبانش اون ساعت گیتار ثبت نام کرده. البته دوشنبه قبل مامانش راجع به مدرسه موسیقی صدا و سیما سوال کرده بود و من ادرس ترانه رو بهش داده بودم.

ضمنا همون یکشنبه هم کلاس جبرانی زبان بود که به خاطر تداخل با دو نرفتیم و جناب تکالیفش رو انجام داد. یکشنبه شب هم مامانی و بابایی اومدن خونمون تا به پسرک بازیگوششون سر بزنند که نتیجه ش این شد که جناب شب رو تشریف بردند منزل مامانی تا بتونند فوتبال تماشا کنند و شب دیر بخوابند.

پنج شنبه عصر هم کوئیز اول زبان برگزار شد که همچنان نتیجه ش مشخص نیست. غروب هم طبق روال هر هفته رفتیم خونه مامانی. مثلا قرار بود به خاطر ازمون فردای جناب شب زودتر برگردیم خونه، ولی پسرداییهای من اومدن به عمه شون سر بزنند و نتیجه ش این شد که حدود ساعت یک ربع به یک رفتیم که بخوابیم. البته به پسرخاله ها و دخترخاله کلی خوش گذشت و صدای خنده هاشون بلند بود.

جمعه صبح ازمون مدارس سمپاد بود و حوزه جناب دبیرستان شهید فهمیده. به خاطر برنامه دیشب کلی با جنگ و دعوا و زورگیری تونستیم جناب رو از خواب بیدار کنیم. بدشم نمی اومد که کل قضیه کنسل بشه. ولی خب طبق گفته خودش ازمونش اسون بود. دیگه با خداست که ببینیم چی براش رقم می زنه. بعد هم که بابا افشین با بابایی رفتند دماوند و پسرک مشغول انجام تکالیفش شد. غروب هم با امیرپارسا رفتند پارک تا حدود ساعت 9 که با بابا افشین برگشتند خونه و دوش و شام و قرار بود خندوانه ببینه که وسطش خوابش گرفت و رفتیم برای لالا.

امروز هم که باز تصمیم گرفته بمونه خونه . البته چون از اول مرداد ساعت کاریمون برگشت به روال قبلی باید تا ساعت 5 تنها باشه ولی همچنان که رضایت داده و مونده دیگه. ضمنا حاله مژگان هم پیغام داده که امروز ساعت 9-10 دخترخاله میره کلاس تیراندازی. منهم به جناب گفتم ولی ایشون حاضر نیست جمعه ها رو زودتر بخوابه تا شنبه صبح بتونه زود بیدار شه. با این گرمای هوای همون بخوابه تو خونه بهتره فعلا.

راستی این برگشتمون به ساعت عادی گرچه صبحها خیلی راحت تر شده برامون ولی بعد از ظهرها به خصوص دوشنبه ها بعد از کلاس زبان و سه شنبه ها که ساعت 6 دو داریم خیلی دوان دوانیم. 

/ 0 نظر / 42 بازدید