هفته نامه 38-96

سلامممممممممم و صد سلاممممممممم

سی و هشتمین هفته سال هم به تاریخ پیوست. واقعا ادم متوجه گذر عمر نمیشه. راستی هوا هم فقط سوز مختصری داره نه بارونی نه برفی، فقط سوزززززز

جناب خوبه و مشغول گذروندن روزگار. امتحاناتش هر طوری بود به سر رسید. البته اینبار خیلی ازش درس نپرسیدم و مسئولیتش رو به عهده خودش گذاشتم تا ببینم اوضاعش چطوره؟؟؟ خدا به خیر بگذرونه.

کلاسها هم به قوت خودش باقیه. معلم ویولنش می گفت این هفته خیلی خوب تمرین نکرده و صد البته که درسش هم کمی مشکل بوده.

تیراندازی رو هم به خاطر بین تعطیلی بودن پیجوندیم. موند زبان که اون رو هم جناب تنبلانه پیجوند و تشریف نبرد. البته روز دوشنبه کوئیز دوم هم برگزار شد و نمره جناب 49 از 50 بود. خدا بخواد 5 شنبه همین هفته فایناله. نقاشی هم که تابلوی دوم رنگ روغن رو شروع فرمودند و خیلی هم زیبا. تابلوی اول رو هم اینجانب بردم قابسازی تا یک قاب خوشگل براش اماده کنم.

جناب اصرار داره تو کلاسهای فوق برنامه ریاضی مدرسه هم شرکت کنه. البته اینجانب هم اصرار دارم که ایشون نیازی به فوق برنامه بیشتری ندارند و تمرینات کتابهای کمکی خودشون رو حل کنند کفایت می کنه ولی کو گوش شنوا. قرار شده کلاس فوق العاده چهارشنبه ها برگزار شه. این هفته که خورد به تعطیلی حالا ببینیم تا هفته بعد چطوری میشه.

چهارشنبه که به مناسبت تولد پیامبر تعطیل بود و بسی مایه انبساط خاطرمان شد.

پنج شنبه هم غروب مثل هفته های قبل خونه مامانی بودیم. البته اینبار بدون دخترخاله. پسرخاله ها کلی با هم اتیش سوزوندند و شب هم یه بستنی بر بدن زدند، اونهم در هوای سرد و یخ زده و تگرگ بارون.

جمعه صبح هم به ازمون جناب گذشت. باز هم بساط ننبلی به راه بود در کلاس رفع اشکال شرکت نفرمودند. راستی یادم رفت بگم غروب 5 شنبه سر راه خونه مامانی یه لگوی جدید خریده بود که هنوز وقت نکرده بود کاملش کنه. این شد که بعد از ازمون تشریف بردند سراغ اون. بعد هم ناهار و نقاشی و ویولن و حدود ساعت 3 رفت پیش پسرخاله تا باهم بازی کنند. حدود ساعت 7 هم تشریف اوردند منزل. تراز مبارک این هفته 6500 شده بود. درصد درسها نسبت به هفته قبل بهتر بود ولی به نظرم باقی بچه ها ازمونشون رو بهتر داده بودند.

ضمنا طبق گفته خانم تمیزکار قراره از هفته اینده ازمونهای مداد و کاغذی بچه ها شروع شه و در نمرات نوبت اول هم تاثیر داشته باشه. من که بیصبرانه منتظرم ببین جناب ازمونهای هفته گذشته رو چطور گذرونده؟؟ چون مسئولیتش با خودش بوده و اینجانب ازش نپرسیدم.

راستی بالخره موفق شدیم بلیط تئاتر الیور تویست رو بخریم. برای جمعه اینده 24 اذر ساعت 6 بعد از ظهر تالار وحدت.

/ 0 نظر / 48 بازدید