هفته نامه 23-97

سلاممممم و صد سلامممم

یک هفته دیگه از تابستون گرم رو پشت سر گذاشتیم. پسرک سه شب رو خونه مامانی خوابید و شبها تا دیروقت بیدار و صبحها که چه عرض کنم ظهرها ساعت 1 از خواب بیدار می شد. اینجانب حتی به اقای موسوی هم پناه بردم ولی باز بی فایده. تز پسرک اینه که اجازه بده این چند روز باقیمانده تابستون همینطوری بگذره.

کلاسها به روال خودشون در حال اجرا هستند. البته کلاس ویولن که این هفته به جای یکشنبه، چهارشنبه برگزار شد و کلاس نقاشی هم به خاطر تعطیلی پنج شنبه به مناسبت عید غدیر تعطیل بود. همینطور جلسه دوم کلاس زبان هفته گذشته.

برنامه کلاسهای پاییزمون هنوز مشخص نشده. اگه جناب بخواد دو رو ادامه بده، یه کم برنامه نقاشی سردرگم میشه. خدا کنه اقای اردلان یه کلاس تو رده سنی پسرک روزهای شنبه تشکیل بده. هرچند که بازهم برناممون فشرده خواهد شد. این برنامه 5 شنبه های مدرسه کل هفته رو به هم ریخته کاش حداقل اون کنسل می شد ما هم برمی گشتیم به روال عادی خودمون.

پنج شنبه هم چون به مناسبت عید غدیر تعطیل بودیم با مامانی و بابایی و رادمان کوچولو و خاله ساحل رفتیم دماوند. هنوز خونمون خیلی روبراه نشده که هیچ، خیلی هم کار داره تا روبراه شه. ولی پسرخاله ها کلی فوتبال بازی کردند و 2 بار هم رفتند رودخونه و لرزون و موش اب کشیده برگشتند خونه. غروب هم دستجمعی برگشتیم سر خونه زندگیمون.

جمعه هم حدود ساعت 12 پسرک از خواب بیدار شد و صبحونه و رسیدگی به تکالیف و حدود ساعت 4 پسرخاله خوشگله اومد پیشش و تا ساعت 7:30 که باباش بیاد دنبالش کلی بازی کردند و بعد هم شام و خندوانه و حدود ساعت 1 لالا تا امروز صبح

این هفته کلاس فوتبال جناب تموم میشه و یه کم برنامه عصرمون سبک تر میشه. البته چون به سال تحصیلی نزدیک میشیم یه کمی کارهای اونطرفی بیشتری داریم. مثل چشم پزشکی که سه شنبه قراره بریم، دندونپزشکی، سفارش کفش و کفی طبی، خرید لوازم تحریر، کوله پشتی و ظرف غذا و ... چشم برهم زدنی تابستون هم به ته رسید.

/ 1 نظر / 42 بازدید
bitpol

میدونی هر بیت کوین نزدیک به 80میلیون قیمتشه و میتونی اونو با وب گردی بدست بیاری کافیه وارد این لینک بشی و شروع کنی به کسب در آمد خودتون https://get.cryptobrowser.site/2519442 یا اینکه اگه توضیح بیشتر خواستی میتونی به وبلاگ من سربزنی http://matlabkhone.blog.ir/