هفته نامه 36-97

سلاممممم و صد سلامممم

مثل برق و باد سی و ششمین هفته سال هم گذشت. اصلا نفهمیدیم چطوری وارد اذر شدیم. عمرمون داره همینجوری می گذره و پسرک جلوی چشممون قد می کشه و میشه یه آقای واقعی.

اوضاع هم خوبه و طبق روال معمول. چون یکشنبه گذشته تعطیل بود، هفته خیلی سریعتر تموم شد. جناب که روز شنبه کلاس زبانش رو با گریه و زاری پیچوند و نرفت. یکشنبه هم تو خونه استراحت کرد و کمی به تکالیفش رسیدگی کرد. کلاسهای دیگه هم طبق روال معمول به قوت خودشون باقی بودند.

راستی شنبه بابا افشین کارنامه میان ترم پسرک رو گرفت. توصیفی بود و نمره نداشت ولی فقط تو عربی مشکل داشت. البته اونم طبق گفته معلم. اگه نه پسرکم که همیشه تکالیف و تمرینهاش رو انجام داده. بزرگترین مسئله ش هم مشارکت نکردن در کارهای کلاسی و ... که خب این مسئله تمام مربیها و معلمهای پسرکه و گویا کار خاصی ازمون برنمیاد چون شخصیت جناب اینجوریه دیگه. تا از خودش سوال نشه جواب نمیده.

پنج شنبه هم بعد از کلاس نقاشی، این هفته با بابا افشین رفت دو. چون مربیش ساعت 5 میومد و می نونست با باباش بره. شب هم مثل همیشه خونه مامانی بودیم تا پسرخاله ها و دخترخاله چند ساعتی با هم خوش بگذرونند. 

جمعه هم بعد از بیدار شدن از خواب و صبحونه، پسرک به تکالیفش رسیدگی کرد. حدود ساعت 4 زنگ زد تا رادمان کوچولو بیاد خونمون که خاله ساحل بهش گفت قراره پسرخاله خوشگله ساعت 5 تشریف ببرند خونه پدرشون. این شد که باز بساط ابغوره گیری رو راه انداخت .

راستی همجنان نمره کوئیز 2 زبان نامشخصه. خدا بخواد قراره آقای باقری امروز اعلام کنه.


/ 0 نظر / 11 بازدید