هفته نامه 14-97

سلاااااام و صد سلاممممم.

یک هفته تابستونی و نسبتا تعطیل البته برای جناب رو پشت سر گذاشتیم. چون پسرک در تعطیلات بین دو ترم زبانش به سر می برد، 5 شنبه کلاس نقاشی رو هم پیچوند و حسابی برای خودش استراحت کرد. فقط موند یه ویولن و پر از فوتبال.

دوشنبه و سه شنبه هم دخترخاله خوشگله اومد خونه مامانی و کلی با هم خوش گذروندند. 5 شنبه هم همگی دستجمعی در غیبت بابا افشین که رفته بود شمال، خونه مامانی بودیم و جمعه هم برای اینکه حوصله وروجکانه سر نره دخترخاله و پسرخاله ناهار مهمونمون بودند و تا حدود ساعت 7 کلی باهم خوش گذروندند.

هنوز بساط مدرسه یابی برپاست. در هفته گذشته مدرسه های هویزه، مولوی، دکتر افشار و بحرالعلوم رو سر زدم. هرکدوم یه اشکالات و یه محاسنی دارند که ادم رو در دوراهی قرار می دن. تا حالا به این نتیجه رسیدیم که همون بحرالعلوم که هم نزدیکه و هم تعداد بچه ها کمتره و نظارت روشون بیشتره ثبت نام کنیم. البته اگه رضایت بدن و پایگاه تابستونی رو برامون کنسل کنند. چون واقعا کار مزخرفیه که 7 هفته مثل سال تحصیلی هر روز مدرسه باشی اونم برای پژوهش و فیلم کوتاه و ..... مشکل دیگه ش 5 شنبه هاست که باعث میشه برنامه کلاسهاش کلا بهم بریزه.

البته مولوی هم مدرسه خوبی بود و مدیر خیلی مثبتی داشت ولی حیاط و فضای مدرسه خیلی کوچیک بود و هرطور حساب می کردی برای 200 تا بچه اصلا مناسب نبود. هویزه هم که محله مناسبی نداشت و به خصوص اگه قرار باشه نمونه دولتی هم نباشه هر دانش اموزی که در محدوده باشه از نظام اباد و گرگان و ... می تونه بیاد ثبت نام. مدرسه داخل کوچه دامن افشار هم که به محل کار من نزدیکه قبول کرده جناب رو ثبت نام کنه ولی پسرک به این بهونه که هیچکدوم از دوستاش اینجا نیستند حاضر نیست بیاد اینجا. خلاصه اینکه بساطیه واسه خودش.

روز دوشنبه هم که رفتیم فوتبال، مامان پارسا هم موند و نرفت خونه و تونستیم با هم در مورد مدرسه بچه ها کمی صحبت کنیم. پارسا مفید پیش ثبت نام کرده و اونها هم هنوز به نتیجه قطعی نرسیدند . ضمنا کشف کردیم مهراد برزگری هم قراره بحرالعلوم ثبت نام کنه. 


/ 0 نظر / 48 بازدید