هفته نامه 28-97

سلاممممم و صد سلاممممم

دومین هفته از مهرماه هم عین برق و باد گذشت. راستش با اینکه دو هفته گذشته ولی هنوز ما با مدرسه جدید جا نیفتادیم و قلق دستمون نیومده. نمی دونم به خاطر زمان کم پسرک بعد از ساعت مدرسه و تعدد کلاسهاشه یا به خاطر برنامه های فوق العاده ای که براشون تدارک می بینند و باعث میشه همین زمان کم کمتر باشه یا حتی با بعضی از کلاسهاش تداخل داشته باشه. مثل کارسوق 5 شنبه گذشته که از صبح 7:30 صبح تا 6:30 بعد از ظهر بود و پسرک به خاطر کلاسها نرفت. البته یه کمم حواله ش دادم به برنامه بعدی و بذار ببینیم این کی چی میشه و .... ولی خب برنامه بعدی اردوی رصد و گویا شب موندن هم داره. در هر صورت همچنان بلاتکلیفی و باید یه تصمیم گیری اساسی کنیم تا حداقل از لحاظ روحی به ارامش برسیم.

یکشنبه گذشته که اینجانب هم زود رفته بودم تا مثلا پسرک رو به کلاس دو برسونم، کاشف به عمل اومد جناب زنگ ورزش مدرسه با سر به طرز بدی زمین خورده و .... تا ساعت 10 عکس و سی تی و دکتر. که البته شکر خدا مورد خاصی نبود ولی پسرکم یک شب پهلو خوابید و درد کشید. فردا صبح هم با مشاور مدرسه صحبت کردم و قرار شد موضوع رو بررسی و گزارش کنه.

حالا با این اوضاع دست و دلم کمتر هم به فوق برنامه ها میره. معلوم نیست چطوری میخان از این همه بچه مراقبت کنند.

به هر حال پسرک هم خوبه و هم تو مدرسه بهش خوش می گذره هم در حد توان خودش برای رتق و فتق کارها و تکالیفش تلاش می کنه. کلاسها هم طبق روال خودش برقراره. روز دوشنبه که برای ویولن رفتیم مجبور شدم با اقای قضاتی هم صحبت کنم که هوای پسرکم رو داشته باشه. سه شنبه رو هم جای یکشنبه رفتیم دو و اونجا هم با اقای موسوی صحبت کردیم که مراقب کله مبارک جناب باشه.

پنج شنبه هم بعد از کلاس نقاشی و دو که اتفاقا اقای موسوی دیر رسید و با اصرارهای پشت هم پسرک مجبور شدیم بهش زنگ بزنیم و مثلا زود رفته بودیم که زود برگردیم و ولی این شد که مثل قبل حدود ساعت 7 رسیدیم خونه. شب هم خونه مامانی و خوشگذرونی پسرخاله ها و دخترخاله. 

جمعه رو هم تو خونه و به رسیدگی به تکالیف عقب افتاده هفته گذروندیم. تا حدود ساعت 4 که رادمان کوچولو اومد خونمون و تا ساعت 8:30 که باباش بیاد کلی فوتبال و بسکتبال بازی کردند و کیف کردند. شب هم حدود ساعت 9:30 لالا کردیم تا امروز که یک روز بارونی هم در پیش داریم سرحال و قبراق به کار و زندگیمون برسیم. 

/ 0 نظر / 32 بازدید