هفته نامه 8-97

سلامممم و صد سلاممممم

هوا همچنان بهاری، مطبوع و لذت بخشه. پسرک هم در این هوای بهاری سرگرم گذروندن روزهای اخر سال تحصیلی و امتحانات میان ترمه. امروز هم که امتحان ریاضی رو بده پرونده این امتحانات بسته میشه و باید تا 5 خرداد منتظر باشیم تا امتحانات نهایی پایه ششم برگزار بشه و جناب رسما دوره ابتدایی رو تموم کنه.

راستی اینطور که از شواهد ماجرا پیداست جناب در مصاحبه دبیرستان انرژی اتمی پذیرفته نشده. چون باهامون تماسی در این خصوص نگرفتند. مدرسه هویزه هم که تماس گرفتم اعلام کردند که طبق اعلام وزیر تا الان قرار شده پایه هفتم ثبت نام نداشته باشند. البته گفتند 2 هفته یکبار تماس بگیرم شاید باز موضوع تغییر کنه.

کلاسها هم به قوت خودش باقیه . 5 شنبه این هفته کوئیز دوم زبان برگزار میشه و انشالله که پسرک می تونی کمبودهای کوئیز 1 رو جبران کنه. طرح استار وارز نقاشی پسرک هم 5 شنبه گذشته تموم شد و یه بوم بزرگتر و طرح جدید شروع شد.

راستی در هفته گذشته جناب یه کاریکاتور از رونالدو کشید که خیلی هم اینکار براش لذت بخش بود.

روز سه شنبه هم اردوی فوتبال در پارک پلیس و کیک و جشن فارغ التحصیلی برگزار شد که پسرک خیلی با هیجان منتظرش بود و کلی براش برنامه ریزی کرده بود و البته خیلی هم بهش خوش گذشته بود.

پنج شنبه صبح هم برای کلاس نقاشی یه بوم جدید بردیم و پس از کش و قوسهای فراوان پسرک رضایت داد که طرح 3 پلنگ رو بکشه. طرح قبلیش هم تموم شد و انشالله اخر هفته می بریم قابش کنیم. عصر هم بعد از کلاس زبان رفتیم تولد رادمان خوشگلمون. بماند که پسرخاله خوش اخلاقمون چندین بار گریه کرد. یکبارش هم به خاطر این بود که جناب وسط کیک طرح بارسلونا رو انگشت مبسوطی زدند. ولی در کل خوش گذشت و پسرخاله هم بعد از دیدن کادوهاش بسی خوشحال و خندان شد.

جمعه هم بیشتر در خانه و به رسیدگی تکالیف گذشت. حدود ظهر بعد از اینکه جناب کارهاش رو تموم کرد با بابا افشین رفت تا یه بازی جدید برای ps4 بخره و ساعت 4 هم پسرخاله خوشگله اومد و 2 تایی باهم کلی بازی کردند. غروب هم حدود ساعت 6:30 که رادمان کوچولو رفت خونه باباش، جناب با دوستش امیرپارسا رفتند پارک و کلی بازی کردند. شب هم حدود ساعت 10:30 بیهوش تا امروز برای یه روز و هفته جدید اماده و سرحال باشه.

ضمنا از 5 شنبه گذشته ماه رمضان رسما شروع شده و در واقع امروز سومین روزش هست. انشالله خدا مثل سالهای قبل توان و انرژیش رو بهم بده. 

/ 0 نظر / 41 بازدید