هفته نامه 6-97

سلامممم و صد سلامممم پر از بهارانه

یک هفته پر تعطیل رو البته با هوای بهاری پشت سر گذاشتیم. شکر خدا همچنان بارون داریم و هوا به شدت مطبوع. خدا کنه همین روال تا اخر ماه رمضون حداقل، ادامه داشته باشه.

پسرک هم خوبه و زندگیش رو می گذرونه. از دوشنبه این هفته امتحاناتش شروع میشه و یه کم سرش شلوغتر. البته که ایشون پسر مسئولیت پذیریه و از پس کارهاش برمیاد. پوشه فعالیتهاش رو هم تکمیل کرده و امروز برد که تحویل خانم بده.

کلاسها هم طبق روال معمول به راه می باشند. طبق برنامه قراره 7 تیر کنسرت داشته باشند. معلم قطعه مورد نظر جناب رو بهش گفته و از الان مشغول تمرینه. راستی کاشف بعمل اومده تولد اقای قضاتی 2 تیره و به اصطلاح 2 روز از پسرک من بزرگتره!!!!

کلاس زبان هم که جناب در ارامش کامل کوئیز اولشون رو 42 گرفتند و خیلی خونسرد فرمودند بالاترین نمره کلاس 43 بوده!!!! نقاشی هم شکر خدا این هفته احتمالا به خاطر تعطیلات آقای اردلان تشریف نیاوردند تا تکالیفمون کمی کمتر باشه.

راستی سه شنبه هم کادوی روز معلم رو تحویل خانم تمیزکار دادیم. البته یه نیم سکه هم دستجمعی خریده بودیم ولی طبق قرار تابلوی گلدون گل رو هم بردیم که خانم هم سر کلاس به همه نشون داده بود و از هنر پسرک تعریف کرده بود.

چهارشنبه هم به مناسبت نیمه شعبان تعطیل بود. جناب کمی به تکالیفش رسیدگی کرد و عصر هم هرچقدر دنبال پایه برای پارک گشت کسی رو پیدا نکرد. این شد که تنهایی با بابا افشین تشریف بردند و اونجا یه دوست پارکی یافتند و فوتبال بازی کردند.

پنج شنبه هم بعد از کلاسها رفتیم خونه مامانی تا پسرخاله ها و دخترخاله باهم بازی کنند. شب هم چون خاله ساحل سفر بود، دستجمعی برگشتیم خونه و لالا نمودیم تا صبح برای ازمون قلم چی با چک و لگد بیدار شیم. تراز پسرک در ازمون یکی مانده به اخر 6700 و خورده بود. راستی بابا افشین برای لغو ثبت نام سال بعد با خانم پارسا صحبت کرده و گویا قرار شده اوایل تیر که پشتیبان جدید معرفی میشه درخواستمون رو کتبا اعلام کنیم.

/ 0 نظر / 57 بازدید