هفته نامه 23-96

بازم سلامممممممممممممممممم

به سلامتی و میمنت مرداد هم به سر رسید و وارد اخرین ماه تابستون شدیم. دیگه دیگه ماه دیگه همین موقع پسرک کلاس ششمی تشریف می برند سر زندگی و کارشونو و بساط تنبل خونه تا 9 ماه بعد تعطیل و معطل.

در هفته ای هم که گذشت، ارامش برقرار بود و اتفاق خاصی رخ نداد. کلاسها طبق روال خودش برگزار شد. البته به جز تیراندازی که به دلیل مدرسه وانیا توپولی این هفته کلن تعطیل کردند و تشریف نبردند.

روز چهارشنبه اولین جلسه توجیهی مدرسه برگزار شد که بابا افشین شرکت کرد. گویا معلم کلاس ششم همون خانم تمیزکاره. یه سری خط و نشونهای اول سال رو کشیدند و قرار شده اعلام کنند لباس و کتابها رو چه روزی می دهند. غروب هم که کلاس و بعدشم بازی فوتبال تا ساعت 10 شب

پنج شنبه هم که بالخره این هفته موفق شدیم بلیط دلفیناریوم برج میلاد رو بگیریم. اونهم با پسرخاله ها و دخترخاله دستجمعی ، ساعت 8:30 شب، بماند با چه مکافاتی و جقدر پیاده روی و پله نوردی رفتیم و برگشتیم. اونهم تا برسیم خونه 11:30 شب بود. ولی به بچه های خیلی خوش گذشت. ناگفته نماند که بچه های همیشه نالان ما بالاخره از یه چیزی ناراضی بودند، یا میخواستن اسباب بازی بخرند، یا گرسنه بودند، یا سینما چندبعدی نرفته بودند یا .....

جمعه هم به انجام تکالیف و کارهای هفتگی و عصر هم استخر گذشت. شب هم حدود ساعت 12:30 بعد از آخرین قسمت دورهمی، با رضایت جناب لالا کردیم.

/ 0 نظر / 48 بازدید