هفته نامه 24-97

سلامممم و صد سلاممممم

یک هفته دیگه از تابستون رو هم گذروندیم و مونده 2 هفته دیگه. هوا هم خیلی بهتر و خنک تر شده و از اون گرمای مرداد ماهی خبری نیست دیگه.

کلاسها هم طبق روال معمول برقرار بود. بالخره کشف شد پسرک کوئیز دوم رو 47 گرفته. نمره بدی نیست ولی 2 نمره نسبت به کوئیز قبلی افت کرده. حالا تا ببینیم فاینال رو چیکار می کنه.

کلاس فوتبال هم روز چهارشنبه اخرین جلسه ش برگزار شد. مونده جشن اخرش و گواهی و ... البته روز 5 شنبه قرار بود یه سری بازی با یه مدرسه فوتبال دیگه داشته باشند که چون با کلاس نقاشی پسرک تداخل داشت نتونست شرکت کنه.

روز یکشنبه رفتیم چشم پزشکی، پلک زدنهای مداوم پسرک طبق گفته دکتر به خاطر الرژی فصلی هست و مشکل خاصی نیست. چشمش هم ده دهمه و خیلی هم عالی. تنبلی هم نداره خدا رو شکر.

هنوز برای کلاسهای پاییز سردر گمیم. این برنامه 5 شنبه مدرسه ش کل برنامه رو به هم ریخته. کلاس دو هم که اضافه شده قوز بالا قوز. اقای موسوی گفت بعد از ظهرها از ساعت 3تا 8:30 شب هست ولی مشکل اینجاست که از 5 هوا تاریک میشه. منهم که قبل از اون نمی تونم خودمو برسونم. در هر صورت باید ببینیم برناممون چطوری از اب در میاد. شاید مجبور شیم برنامه کلاس زبان رو تغییر بدیم.

برنامه مسافرتمون هم که هنوز روی هواست. البته با عمه ساناز صحبت کردم اگه تونستند دستجمعی بریم تبریز. قراره خبر بده ببینیم چی میشه.

پنج شنبه صبح بعد از مدتها به کلاس نقاشی گذشت. البته جناب اصرار داشتند که در مسابقه فوتبال پرشان با پایتخت شرکت کنه که با مخالفت اینجانب مواجه شد. هنوز هم برنامه نقاشی پاییز مشخص نیست. آقای شجاعی گفت احتمالا جمعه ها هم یه کلاس بذارند ولی از حرفهای اقای اردلان اینطوری برداشت میشد که هنوز رو هواست. برنامه های موجود هم با توجه به اینکه همشون روزهای یکشنبه و دوشنبه هستند قابل استفاده برای ما نیستند. مگه اینکه جناب رضایت بده و زمان کلاس زبانش رو تغییر بده.

بگذریم، کلاس زبان عصر رو به خاطر درد انگشت پای جناب پیچوندیم. ولی شب که تشریف بردیم خونه مامانی، پسرک تا تونست با دخترخاله و پسرخاله فوتبال بازی کرد و اتیش سوزوند.

جمعه رو هم به خونه و رسیدگی به کارهامون گذروندیم. پسرک کمی تکالیفش رو انجام داد و بیشتر بازی کرد. پارک هم نرفت چون امیرپارسا مهمون داشت. حاضر نشد تنهایی بره.

راستی روز 5 شنبه کتابهای مدرسه رو تحویل گرفتیم و درجا هم دادیم سیمی کردند. تو این هفته باید کفش طبی جناب رو سفارش بدیم، لوازم تحریر و کوله پشتی بخریم و یه دندونپزشکی هم بریم. دیگه بقیه ش یادم نیست.


/ 0 نظر / 37 بازدید