هفته نامه 43-89

سلام

خوب و خوشین؟

ما هم خوبیم و به دعاگویی مشغول

پسرک هم مشغول شیرین زبانی و انجام حرکات محیرالعقول و البته سخت تر از همه سحرخیزی طاقت فرسا برای روانه شدن زورکی به مهد . بماند که آقا هفته گذشته به جای یک شب دو شب منزل مامانی بیتوته کردند و بساط تنبلی پهن نمودند.

جونم براتون بگه که سی دی معروف و مشهور بن ۱۰ تا جایی که من خبر دارم تا شماره ۴ اومده به بازار اما از دولتی سر شازده پسر ما ۵ و ۶ را هم مشاهده کردیم بسکه هر بار یک حرکت عجیبی می کنه و یه توضیح عجیب تر از اون ارائه میده و میگه این بن ۱۰ فلان شماره است که شما هنوز ندیدین . جالبه که هر بار یه قصه جدید داره مثلاً اینکه با گوون و بن ۱۰ سوار قطار شدن ایشون وسط نشسته بودن و تخت خوابشون دو طبقه بوده و ......خلاصه اینکه اینهم قصه ای شده برای خودش

دیروز داشت مدرسه موشها نشون میداد وروجکم گفت : افشین تو مدرسه موشها مثل خوشخواب می مونه همش خوابه (تو خود حدیث مفصل بخوان از این مجمل). خودش را هم یه بار آقای معلم و یکبار هم دم دراز . بعدش اینجانب پرسیدم : پس کپل کیه؟ ایشان هم طبع حاضر جوابی به ارث برده از مادرش گل کرد و فرمود : خب معلومه دیگه هرکی شکمش تپلتره (مدیونین اگر فکر کنین منظورش به من بود)

/ 3 نظر / 51 بازدید

چه پسر شیرینی ! خدا حفظش کنه این فینگیلی رو . ما هم با این بن 10 داریم کم کم محشور می شیما ....