هفته نامه 47-96

سلامممممممم و صد سلامممممم

یک هفته پر از آلودگی و پر از تعطیلی رو پشت سر گذاشتیم. آلودگی هوا به شدت وحشتناک شده و تنفس رو مشکل ساز می کنه. گویا تنها راه حل مسئولین مورد نظرش تعطیل کردن مدارسه که البته نمی دونم برای کی و چطوری فایده دارد؟؟؟ به خصوص که این سری حتی ترافیک هم سبک تر نشد که لااقل یه کم دلمون خوش بشه. بگذریم، نتیجه اینهمه آلودگی تعطیل شدن مدارس از روزش دوشنبه تا اخر هفته بود. پسرک هم از این همه تعطیلات فقط از اون قسمت که 2 هفته ست ورزش نکردند ناراحت بود!!!!

جناب هم تو این فرصت کمی درسهاش رو مرور کرد. یه کم استراحت کرد و بالخره یه روز سه شنبه تعطیل رسید و تونست بره خونه امیرپارسا باهم بازی کنند. وقتی ساعت 5 رفتم دنبالش عرق از سر و روش می چکید.

راستی وانیا توپولی هم سرخک گرفت و این تعطیلات کلی به نفعش شد و قشنگ استراحت کرد. به خصوص برای اون که عشق مدرسه ست.

پنج شنبه بعد از کلاسها رفتیم خونه مامانی. پسرخاله ها و دخترخاله با هم کلی مونوپولی بازی کردند و کلی هم دعوا کردند. ضمنا امروز دومین تابلوی رنگ روغن جناب رو اوردم خونه که سر راه ببرم قاب سازی که تعطیل بود. هوا هم کمی بارونی و کمی افتابی و کمی ابری. خلاصه همه چی قر و قاطی. راستی کلاس جبرانی زبان جناب هم قرار شده جمعه اینده باشه. ساعتش هم دوشنبه بهش اعلام میشه.

جمعه هم جناب ازمونش رو واقعا گند زد. ترازش شد 5800!!!! خودش هم خیلی تعجب کرده بود که چرا اینقدر افتضاح داده یه کمی هم ابغوره برامون گرفت ولی دیگه کاریش نمیشد کرد. خانم نظری هم تو دفتر برنامه ریزیش نوشته بود که بیشتر باید درس بخونه.حالا خودش میگه حتی روش نمیشه با خانم نظری صحبت کنه!!!! بعد از ظهر هم وانیا توپولی و رادمان کوجولو تا ساعت 6 و 7 اینجا بودند و بعد هرکدوم رفتند پیش باباهاشون. قرار بود پسرک بره استخر ولی اولا چون همراه پیدا نکرد و دوما دخترخاله و پسرخاله اومدند، بیخیالش شد.

امروز هم با هزار مکافات راه افتاد رفت مدرسه. به خصوص اینکه وانیا توپولی هنوز استراحت می کنه و مدرسه نرفته. ولی خوبیش اینه که فردا باز تعطیله. بابا افشین هم قراره امشب بره شمال دیدن دانیال و من جناب تنهاییم. قرار شده خاله مژگان و وانیا توپولی شب بیان خونه ما 


/ 0 نظر / 51 بازدید