هفته نامه 37-97

سلامممم و صد سلامممم

یک هفته نسبتا سرد اذرماهی رو پشت سر گذاشتیم. هفته ای که شکر خدا از لحاظ تکالیف مدرسه برای جناب خیلی سنگین نبود. ولی پسرک ورزشکارم یکشنبه تو پیست دو موقع پریدن از مانع زمین خورد و همین باعث اسیب دیدن زانوش شد و چند روزی درگیرش کرد. البته طبق گفته مربیش اسیب دیدگیش خیلی جدی نبود و فقط ضرب دیدگی و کوفتگی داشت ولی خب بچم خیلی درد کشید.

کلاس ویولن رو هم این هفته به خاطر همون مشکل زانوی پسرک که نمی تونست طولانی مدت روی پا بایسته کنسل کردیم.

بالخره روز چهارشنبه نمره کوئیز دوم پسرک هم مشخص شد و 46 بود که معلم 2 نمره اضافه کرده بود و شده بود 48. امروز هم که خدا بخواد فاینال هست و یه 2 هفته ای تعطیلیم. بعد از کلاس زبان هم پسرک علیرغم اصرارهای من و باباش تشریف برد فوتبال . البته شکر خدا مشکل خاصی پیش نیومد و همه چی روبراهه.

پنج شنبه صبح هم اول سر راه رفتیم و برای پسرک یه جفت کتونی خوشگل نایک خریدیم. بعد ایشون تشریف بردند کلاس نقاشی و منهم جلسه انجمن اولیا و مربیان مدرسه. یه سری دری وری گفتند و حدود ظهر برگشتم و رفتم دنبال جناب. عصر هم کلاس دو و شب هم خونه خاله ساحل بودیم و پسرخاله ها و دخترخاله کلی خوش گذروندند.

جمعه صبح هم پسرک به تکالیفش رسیدگی کرد و حدود ساعت 12 تشریف برد خونه امیرپارسا تا حدود ساعت 7 که بابا افشین رفت دنبالش. بعد هم دوش و شام و کمی بازی و لالا و اماده شدن برای یک هفته و روز جدید.


/ 0 نظر / 14 بازدید