هفته نامه 34-97

سلاممممم و صد سلاممممم

یک هفته پاییز رو به زمستون رو پشت سر گذاشتیم. هوا دیگه سرد شده. شکر خدا چند روزی هم بارون داشتیم.

پسرک سختکوش هم خوبه و روزگار می گذرونه. درسهاش رو میخونه و با اینکه حجم تکالیفشون زیاده ولی از پسش برمیاد. کلاسها هم که طبق روال برقراره. البته روز شنبه به خاطر بازی پرسپولیس-کاشیمای ژاپن کلاس زبان نرفتیم که البته پرسپولیس هم 0-0 مساوی کرد و شد نایب قهرمان اسیا.

پنج شنبه هم بعد از کلاسها، رفتیم خونه مامانی. البته پسرک رو با هزار مکافات از پیست دو بیرون اوردیم. اخرسر مربیش بیرونش کرد. اگه نه همینجوری نشسته بود دیگران رو تماشا می کرد. راستی از دیروز هم نمی دونم چی شده که به شطرنج علاقمند شده. دیگه شطرنجش دستش بود و هرکس رو پیدا می کرد حریف می طلبید.

جمعه هم مثل اکثر هفته ها به انجام تکالیف و کارهای عقب افتاده گذشت. حدود ساعت 4 هم رادمان کوچولو اومد و تا ساعت 7 که باباش بیاد دنبالش کلی بازی کردند باهم.

راستی قراره چهارشنبه این هفته کارنامه میان ترم بدن. نمی دونم اوضاع پسرک چطوره؟؟ البته روز دوشنبه هم براشون امتحان ریاضی و فارسی گذاشتند. من که بهش گفتم یکشنبه دو رو تعطیل کنیم ولی رضایت نداد. با مربیش صحبت کردم که زودتر کارمونو راه بندازه بریم خونه به درس و زندگیش برسه.  ضمنا مربیش میگه اوضاعش خیلی بهتره شده. سرعتش تو دویدن هم در اثر رقابت با امیرمحمد خیلی پیشرفت کرده.

ضمنا تا یادم نرفته امروز کوئیز دوم زبان هم هست.   

/ 0 نظر / 17 بازدید