بردیا شیطونک مامان و بابا

برای تو که شیرین ترین بهانه زندگیم شدی

تحقیقات مهد کودکی
ساعت ۱٠:٠٩ ‎ق.ظ روز شنبه ۱٦ شهریور ۱۳۸٧  کلمات کلیدی:

www.bigoo.wswww.bigoo.wswww.bigoo.wswww.bigoo.wswww.bigoo.wswww.bigoo.ws

 

پنج شنبه صبح با وروجکم رفتیم یه مهد کودکی که ۲ تا کوچه پایین تر از خونه مون بود . بردیا اولش کمی خجالت می کشید اما وقتی رفت تو حیاط و تاب و سرسره و ... رو دید کلی گل از گلش شکفت . اما من به چند دلیل به دلم ننشست :

۱- اتاقهای کوچیک و کم نور با ۱۴-۱۵ بچه

۲- نداشتن یک سالن بازی مناسب

۳- برنامه غذایی نا مناسب : ساعت ۱۱:۳۰ به بچه ها ناهار میدادن و حتی برای بچه هایی که تا ساعت ۵-۶ هم می موندن خبری از عصرونه نبود ( می خوام بدونم کلا مهد کودکها میان وعده عصرونه دارن یا نه ؟ )

۴- چون یک میان وعده بیشتر نداشتن در طول روز بچه ها می تونن یا شیر بخورن یا میوه نه هر دوش

۵- مامانها اجازه ندارن به بچه ها شیر ، میوه یا هر خوراکی اضافه ای بدن و به قول خودشون باید جداً پرهیز کنن ( درسته ؟)

۶- مربی مهد می گفت بچه ها از ساعت ۱۲ تا ۴ می خوابن . پرسیدم چطوری؟ گفت : شرطی شدن که به نظر من غیر قابل قبول اومد چطور میشه اینهمه بچه همگیشون ۴ ساعت بخوابن ؟ چرا تو خونه بعد این مدت هنوز شرطی نشدن؟

خوشحال میشم در مورد موارد بالا نظراتتون رو بدونم (البته این تحقیقات همچنان ادامه دارد)

آخر کار هم که رفتم برنامه هاشونو رو برد ببینم دیدم از تو حیاط صدای جیغ  میاد رفتم تو حیاط دیدم بردیا شلنگ آب رو برداشته یکی از خاله ها رو خیس آب کرده اونم دور حیاط میدوه و جیغ می زنه بقیه هم سرشونو از پنجره بیرون آوردن وروجکم رو تشویق می کنن دیگه ببینید چه بساطی شده بود

پ.ن ۱: خبر بد اینکه نی نی خاله ساحل افتاد و ما خیلی از این موضوع ناراحتیم اما خاله ساحل اصرار داره که بردیا رو تا عید نگه میداره ولی من میگم نمیشه چون اولا تجربه نداره دوم اینکه بازهم حوصله وروجکم سر میره و حتی تا ظهر هم که شده باید بره مهد به نظر شما بد می گم؟

پ.ن ۲ : بردیا به شدت بد غذا شده و رو آورده به هله هوله . دیگه موندم چیکار کنم تو این ۲ روز آخر هفته کلا یه وعده غذا نخورد . اما صبح که از خواب بیدار شد ۲ تا بستنی دایتی می خورد و تا شب هم سرش رو با بیسکویت ، شیرینی و ... گرم می کرد دیگه موندم چیکار کنم . ببینیدش